Opis stanowiska pracy

STIP UNITED Sp. z o. o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Miejsce pracy: Niemcy - Ludwigshafen

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

OCZEKUJEMY:

  • VCA/SCC 18 (jeżeli nie posiadasz certyfikatów - pomożemy Ci je uzyskać)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie

GWARANTUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń 10e-15e netto;
  • Możliwość nadgodzin;
  • Długoterminowe projekty;
  • Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu;
  • Zagwarantowane zakwaterowanie i transport na budowę.

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

STIP UNITED Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna