Opis stanowiska pracy

- praca w oddziałach firmy lub u Klienta w krajach UE (Niemcy, Austria)

- montaż rusztowań przemysłowych na wys. od 40 do 90 m

OFERUJEMY:

- praca na pełny etat w austriackiej firmie z długoletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- zakwaterowanie i transport

Wymagania

WYMAGANIA:

- min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!

- znajomośc języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- dyspozycyjność, gotowość do dłuższego pobytu za granicą

Johann Rohrer Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i montażem izolacji przemysłowej (ciepło- i... zimnochronne, przeciwpożarowa, izolacja akustyczna dla armatury przemysłowej, rury

•montażem rusztowań LAYHER

•czyszczeniem przemysłowym (czyszczenie rafinerii, zakładów chemicznych, elektrowni)

•wymianą i konserwacją katalizatorów i reaktorów

Poza certyfikatami ISO, jako pierwsze austriackie przedsiębiorstwo w tej branży uzyskaliśmy certyfikat zgodny z SCC**
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis