Opis stanowiska pracy

Polska firma z siedziba w Gdańska, poszukuje:
Montera rusztowań oraz Pomocnika Montera
Miejsce pracy: Niemcy.
Obecna praca: okolice Marl (Nadrenia Westfalia), okolice Bazylea (granica ze Szwajcarią) oraz Monachium.
Prosimy czytać ogłoszenie do końca. Pracujemy do 16, po 16 – tylko sms, nikt nie odbiera.
Szukamy Monterów i Pomocników do:
• montażu, demontażu rusztowań, innych prac przy rusztowaniach ( Layer).
Wystarczy, żeby:
• było doświadczenie przy rusztowaniach dla Monterów (systemowe, ramowe)
• dla Pomocników doświadczenie przy zwykłych rusztowaniach (warszawskie lub choinkowych).

Wymagania

Wynagrodzenie:
Pomocnik: od 10-12 euro netto/h. (zależy od doświadczenia i stażu),
Monter z doświadczeniem na systemach Layer – od 13 euro netto/h (na rękę) i w górę.
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem oraz.
Jest możliwość rozwoju zawodowego adekwatnego do predyspozycji, kwalifikacji o zaangażowania.
Warunki:
• Umowa: Polska umowa o pracę – podpisanie zdalnie.
• Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne.
• Możliwość zasiłku Kindergeld oraz zwrot podatku SOK – BAU.
• Zjazdy: do uzgodnienia z kierownikiem indywidualnie.
• Odzież robocza i narzędzie: po stronie firmy.
• Przejazdy między krajami: do Niemiec firma zapewnia jednorazowy przejazd.
• Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie.
• Zakwaterowanie: na koszt firmy (pokoje 2 osobowe).
• Liczba godzin w miesiącu: 190-220.
• Inwestycja: obiekty przemysłowe i zakłady chemiczne.
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.
Mile widziane:
• Uprawnienia montera (jeżeli nie ma, to firma pomaga w wyrobieniu).
• SCC/VCA (jeżeli nie ma, to firma pomaga w wyrobieniu).

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy