Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy doświadczonych Monterów Rusztowań,

Potrzebujemy 50-ciu monterów na nowo otwarta część elektrowni jądrowej w Belgii(Antwerpia).

Projekt rozpoczyna się z początkiem września i przewidziany jest na min. 2 lata.

Prace będą prowadzone w tzw 'zimnej sekcji"

Wymogiem bezwględnie koniecznym jest bardzo dobra znajomość j.angielskiego/niemieckiego/francuskiego lub holenderskiego

Dodatkowo wymagane:

- posiadanie ceryfikatu VCA

- posiadanie nowego certyfikatu Steigerbouwera A/B- bardzo mile widziane

- zaswiadczenie o niekaralności - warunek konieczny

Oferujemy:

-Dla najlepszych wynagrodznie na poziomie 550 EUR netto za 40 H

- po przepracowaniu 42 tygodni w roku - dodatkowy bonus finansowy

- bezplatne zakwaterowanie

- STALA PRACE NA MIN. 2 LATA!!

- holenderski kontrakt i tygodniowe wyplaty

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny

- motywacja do pracy  i brak uzależnień

Prezentacja firmy

Oranjegroep B.V. specjalizuje się w dostarczeniu wykwalifikowanego perso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie