Opis stanowiska pracy

- montaż wg rysunku izometrycznego (przekrojowo rysunek schematyczny)
- szczepianie
- różne prace wg rozporządzeń zarządzającego budową
- rury : Stalowe (dysze wylotowe), Inox (zbiorniki wodne), Stal galwanizowana (wentylacja). średnica 15 – 200 mm
- kontrola swojej pracy przed następnym etapem (spawaniem)

Wymagania

- znajomość schematów
- doświadczenie w przemyśle stoczniowym
- dyspozycyjność do wyjazdu, mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, pracownik częściowo partycypuje w kosztach
- Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy
- Wszystkie formalności załatwiamy zdalnie (wypełnienie dokumentów kadrowych)

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji