Monter rur z językiem francuskim

Work Service Express

Concarneau, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Concarneau »

Dla naszego klienta firmy francuskiej poszukujemy obecnie monterów rur z doświadczeniem na statkach.

Termin rozpoczęcia pracy:październik/listopad 2017

Wynagrodzenie- ok. 2300 euro netto  za 152h  oraz dodatek za znajomość języka.

Zadania:

  • montaż rur na podstawie rysunku technicznego i izometrycznego
  • montowanie rur na statkach

Wymagania:

  • doświadczenie przy montażu rur na statkach min. 2 lata
  • doświadczenie w pracy przy montażu za granicą
  • świadectwa pracy od poprzednich pracodawców
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie ok. 2300 euro netto/152h miesięcznie
  • nadgodziny
  • zakwaterowanie
  • premie za znajomość języka francuskiego 100 euro/miesięcznie
  • amortyzacja za samochód
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu