MONTER RUR LUB SPAWACZ TIG ; PREFABRYKACJA

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy w Holandii:

4 MONTERÓW RUR DO SKŁADANIA RUR NA WARSZTACIE.
2 SPAWACZY TIG W STALI CZARNEJ DO SPAWANIA RUR NA WARSZTACIE.

Umowa o pracę z holenderską agencją pracy. Możliwość stałej pracy lub tak długo jak obydwie strony są zadowolone ze współpracy.
Tygodniowo można pracować od 40 do 60 godzin, do uzgodnienia z brygadzistą.  Gwarantowane regularne zjazdy: można ustawić je indywidualnie na kilka miesięcy do przodu z szefem projektu: minimalny okres pracy: 6 tygodni + 1 tydzień zjazd.

Pracodawca oferuje:
 19 Euro netto / godzinę + 1 Euro netto reserverings ( wakacyjne i urlopowe )

Darmowe mieszkanie z internetem: umeblowany pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia współdzielona ( 2-3 pracowników ).

Kilometrówka: zgodnie z prawem holenderskim: zwrot za każdy kilometr po stawce 0,21 Euro. Możliwość otrzymania samochodu firmowego + zwrot za paliwo na podstawie paragonu.

Wypłaty tygodniowe są realizowane w piątki za poprzedni tydzień przelewem na konto.

Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracownika: 33,45 Euro / tydzień.

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie w pracy w zawodzie.
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Dużym plusem prawo jazdy i własny samochód, którym kandydat może jeździć do pracy.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna