ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter rolet, markiz, zadaszeń

Miejsce pracy: Wrocław, Rzeplin, Żórawina, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: Rzeplin

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Praca z różnorodnymi zadaniami
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dobra atmosfera - współpraca w niewielkim zespole

Wymagania

  • Jeżeli masz doświadczenie w montowaniu rolet, markiz, okien, pracach wykończeniowych lub na produkcji i lubisz kontakt z klientem, to szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj!

Zadania

  • Montowanie głównie rolet i markiz dla klientów indywidualnych oraz na większych inwestycjach
  • Kontakt z klientem, doradztwo w doborze rozwiązań
  • Dbałość o sprzęt i jakość wykonania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy