Monter radiostacji/Elektronik samochodowy

InterKadra Sp. z o.o.

Karslruhe, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Monter Radiostacji/Elektronik samochodowy

Nr ref: MRF/1119/OP

Miejsce pracy: Karlsruhe, Niemcy

Oferujemy:

  • Praca 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin;
  • Stawkę godzinową 12,50€ brutto;
  • Dodatek transportowy 141€ brutto/ 3 m-sc;
  • Premia urlopowa i świąteczna tzw. Urlaubsgeld, Weinachtsgeld
  • Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie.

Zadania:

  • Instalacja systemów radiowych w pojazdach uprzywilejowanych;
  • Uruchamianie systemów radiowych;
  • Serwis systemów radiowych;
  • Montaż zdemontowanych elementów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy, elektronik samochodowy itp;
  • Sprawność manualna i zrozumienie techniczne;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Prawo jazdy i samochód obowiązkowe w celu dotarcia do miejsca pracy.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive