MONTER PRZEMYSŁOWY (zagraniczne delegacje)

Gi Group Poland S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bydgoszcz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż i demontaż sprzętu mechanicznego – urządzeń wewnętrznych, kolumn rafineryjnych i destylacyjnych
  • diagnostyka, wymiana i naprawa zużytych lub uszkodzonych elementów mechanicznych
  • praca w przestrzeniach ograniczonych i na wysokości
  • praca w delegacji głównie na terenie Europy
  • praca na terenie zakładów w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym
  • przestrzeganie wszystkich procedur bhp firmy i stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • wykonywanie wszelkich innych uzasadnionych próśb zespołu zarządzającego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia i wysokich kwalifikacji w montażu elementów skręcanych, na terenie rafinerii i petrochemii
  • podstawowej znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi ślusarskich- mile widziane
  • pozostawania w gotowości do regularnych kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych (delegacje na terenie Europy, głównie Belgia, Holandia, Niemcy, Turcja)
  • sprawności fizycznej i braku przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji i dobrej organizacji czasu pracy
  • wysokiej odpowiedzialności, twardego przywiązania do procedur i przestrzegania zasad bhp
  • komunikatywności, umiejętność pracy w grupie, elastycznego podejścia do pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana
  • prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: stawkę podstawową + diety + dodatek rozłąkowy + wyrównanie do najniższej krajowej stawek europejskich + transport i zakwaterowanie podczas delegacji
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych i dalszego rozwoju, pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • możliwość rozpoczęcia pracy pracę od zaraz
  • pracę pełną wyzwań dla największych firm w branży, zgrany zespół i bardzo dobrą atmosferę pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy