Monter Przemysłowy - od Czerwca - Kraje Unii Europejskiej

Real Construct Sp. z o.o

Wielka Brytania/Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Real Construct sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

OBOWIĄZKI:

- Montaż mechaniczny linii montażowych samochodów, podajników, (conveyors), linii lakierniczych, systemów automatyki magazynowej, linii sortujących, linii produkcyjnych,
- Współpraca z innymi członkami zespołu
- Obsługa urządzeń mechanicznych

OCZEKIWANIA:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku;
-Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
-Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej;

Wymagania

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę;
-Pracę na projektach eksportowych na terenie całej Europy;
-Możliwość podjęcia pracy na projektach -krótko i -długo terminowych;
-Pełne ubezpieczenie społeczne;
-Dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe;
-Transport oraz zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- System pracy 8/1

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z adnotacją:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji