Monter / Pracownik produkcji- 20 zł brutto/h

Kórnik, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: GĄDKI

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • ręczne składanie komponentów maszyn i podzespołów- praca mocno manualna!
  • montaż automatów vendingowych (m.in. liczarki, monetarki),
  • pakowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z Adecco Poland
  • pracę na czystej, cichej i nowoczesnej hali produkcyjnej,
  • wynagrodzenie podstawowe; 20 zł brutto/h
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • koleżeńską atmosferę i pracę w stałej ekipie,
  • pracę w firmie, dla której liczy się pracownik i Lean Managment :).

Wymagać od Ciebie będziemy:

  • dojazdu we własnym zakresie na magazyn w GĄDKACH,
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy zespołowej.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację

Numer referencyjny: M/04/2021/PZN

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji