Monter - praca z rysunkiem technicznym

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • składanie i montaż  za pomocą rysunku technicznego elementów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych (np. taśm, linii produkcyjnych).

CZEGO OCZEKUJEMY?

Czego oczekujemy?

  • umiejętności czytania rysunku technicznego - warunek konieczny,
  • posługiwania się elektronarzędziami i smykałki do zadań technicznych, montażowych,
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz.

CO OFERUJEMY?

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę pracy wśród specjalistów w swojej dziedzinie i brak rutyny- każdy projekt jest inny!
  • możliwość wzbogacenia się o uprawnienia SEP i do obsługi wózków widłowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.