MONTER! Praca na 2 zmiany-> super stawka!

OTTO Work Force

Plewiska, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Plewiska

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Dołącz do nas jako MONTER i Twórz Innowacje Przemysłowe w firmie, która specjalizuje się w projektowaniu na indywidualne zamówienie oraz konstrukcji taśm produkcyjnych dla różnorodnych branż przemysłowych.

Lokalizacja: Plewiska k. Poznania

Rodzaj umowy: umowę o pracę tymczasową

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy: poniedziałek do piątku na 2 zmiany (6-14:00, 14-22:00).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 30 zł/h brutto z możliwością negocjacji do 33 zł/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
  • Dodatkową premię do 10%.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w dziedzinie mechaniki, pneumatyki, automatyki.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy zespołowej i zdolności manualne.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Montaż urządzeń do transportu wewnętrznego oraz elementów mechaniki, pneumatyki i automatyki zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Montaż manualny elementów maszyn i urządzeń.
  • Dbanie o najwyższą jakość wykonanych produktów.

Zainteresowany? Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku pracy i mieć realny wpływ na optymalizację procesów produkcyjnych, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.