Opis stanowiska pracy

* Sprawdzanie zgodności komponentów z rysunkiem
* Ocena wizualna wykonywanych detali
* Pakowanie wyrobów
* Ręczny montaż elementów elektronicznych
* Dbałość o porządek w miejscu pracy

* Dobry wzrok lub dobre okulary (praca z drobnymi elementami)
* Zdolności manualne
* Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku
* doświadczenie nie wymagane

* Lekka praca siedząca na produkcji
* Wolne weekendy
* Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy - okolice dworca PKP w Bydgoszczy
* Dofinansowanie do posiłków w stołówce dla pracowników
* Umowa o pracę tymczasową
* Pakiet benefitów: MultiSport, prywatna opieka medyczna
* Wynagrodzenie zasadnicze plus premie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do... rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji