Monter podzespołów do komputerów

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - od października NOWA WYŻSZA STAWKA: 16,70zł brutto/h!
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14 oraz 14-22)
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską (autobusy linii: 72B oraz tramwaje: 10B, 9B, 9A)
  • Dostęp do licznych benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Proste prace montażowe na podstawie instrukcji
  • Lekkie prace magazynowe - donoszenie komponentów na produkcję

APLIKUJ LUB NAPISZ SMS O TREŚCI PRACA ŁÓDŹ pod nr 606 428 087 lub 608 549 247 - oddzwonimy :)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji