Monter płyt kartonowo gipsowych

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Francja, Dourges, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się przede wszystkim w pracach wykończeniowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko monter płyt kartonowo gipsowych.

Zakres obowiązków:
• montaż płyt kartonowo gipsowych
• montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych
• montaż ram metalowych
• inne prace wykończeniowe

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• precyzja oraz zaangażowanie w wykonywane czynności
• prawo jazdy kat. B
• dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem
• podstawowa znajomość języka francuskiego umożliwiająca zrozumienie

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa polska: rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
• dodatek za wykonanie misji
• ekwiwalent za urlop
• stawka podstawowa: 13,39 euro brutto
• pełen etat we Francji
• zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
• zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna