Opis stanowiska pracy

Monter płyt karton gips

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko montera płyt karton- gips. Firma jest certyfikowanym specjalistą w zakresie renowacji podłóg na zewnątrz i wewnątrz, zajmuje się również tynkowaniem oraz montażem płyt karton gips.

Rozpoczęcie projektu: sierpień 2020r
Zakończenie projektu: 31.12.2020r ( z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 76889 Pleisweiler-Oberhofen, (okolice Karlsruhe), Niemcy

Oferujemy:
-Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
-Montaż płyt kartonowo - gipsowych,
-Tynkowanie wewnątrz i na zewnątrz.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracach wykończeniowych
-Czynne prawo jazdy kat.B ( samochód służbowy otrzymają Państwo na miejscu)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym... rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna