MONTER PŁYT K-G

Sallanches / Francja, zagranica

Job Innovation Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- montaż sufitów podwieszanych

- montaż ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych,

- szpachlowanie, prace wykończeniowe

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie przy montażu różnego rodzaju płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych, szpachlowaniu - min 2 lat,

- mile widziane doświadczenie we Francji,

- mile widziana znajomość języka francuskiego,

- znajomość systemu Doublage

- chęć i zapał do pracy,

- pracowitość, sumienność, umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy od zaraz

Job Innovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia działająca na... terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Firma w całości oparta jest na kapitale polskim. Mamy do dyspozycji dwa Centra Rekrutacyjne w Polsce oraz jedno Centrum Rekrutacyjne we Francji.

Naszym Klientom oferujemy usługi z zakresu usług rekrutacji i pracy tymczasowej. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm oraz na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość oraz efektywność oferowanych usług. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych przedsiębiorstw.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis