Opis stanowiska pracy

Pracodawca jest jednym z największych w Niemczech producentów domów masywnych. Firma ma swoją siedzibę w Harsfeld koło Hamburga a w całych Niemczech posiada pięć oddziałów z domami wzorcowymi oraz dziewięć biur sprzedaży. W całej firmie zatrudnionych jest 860 pracowników.

Do wzmocnienia naszego zespołu w zakresie suchej zabudowy poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Wymagania

OBOWIĄZKI

  • Odkryj z nami swoją przyszłość zawodową:
  • Przygotowywanie podkładów i nanoszenie pod konstrukcję
  • Wykonywanie sufitów podwieszanych wraz z pokryciem
  • Wykonywanie ścian z płyt gipsowo-kartonowych
  • Układanie izolacji termicznej i akustycznej

DOŚWIADCZENIE:

  • Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w poniższych zakresach:
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu montażu płyt gipsowo-kartonowych GFK, stolarstwa lub pokrewnego
  • Wieloletnia praktyka z płytami GFK
  • Inicjatywa, samodzielność i elastyczność a także zdolność do pracy z obciążeniem
  • Orientacja na klienta i odpowiednia prezentacja
  • Prawo jazdy klasy B
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

Co możemy zaoferować:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wymiar czasu pracy 40 godz. tygodniowo. Dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Pracownicze przywileje socjalne (płatny urlop, firmowy pakiet zdrowotny, ubranie robocze, itp.)
  • Gruntowne przeszkolenie z zakresu naszych produktów i systemu pracy
  • Płaska hierarchia zawodowa z szansą na awans
  • Kultura firmowa wspierająca satysfakcję i zadowolenie z pracy
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Hirschberg na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim) i pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne