Armadas B.V. i.o.

Monter paneli słonecznych

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL, Holandia

Firma specjalizuje się w montażu paneli słonecznych (systemów PV) dla osób prywatnych, mieszkań i firm.
Pomaga także w projektowaniu i wyborze odpowiedniego systemu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Pomiar ,montaż i instalowanie paneli słonecznych na dachach oraz ich mocowań ( praca na wysokościach )
• Łączenie paneli słonecznych
• Instalacja okablowania

WYMAGANIA:

• rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista
• mile widziany certyfikat VCA
• umiejętność w pracy w zespole,
• wykształcenie zawodowe lub techniczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
• dobre warunki mieszkaniowe / zakwaterowanie
• ubezpieczenie zdrowotne
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• przyjazną atmosferę w pracy
• możliwości rozwoju i awansu
• bezpłatny kurs języka holenderskiego
• bonusy za polecenie pracownika
• dodatki za koszty eksterytorialne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy