Monter opraw oświetleniowych

Wrocław, dolnośląskie

Lumiverso

Opis stanowiska pracy

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • szukasz stabilnego zatrudnienia w kreatywnym zespole i pozytywnej atmosferze,
  • oczekujesz atrakcyjnego wynagrodzenia adekwatnego do Twoich umiejętności i zaangażowania (3000-4000 zł brutto),
  • szukasz możliwości rozwoju osobistego,
  • chciałbyś pracować w firmie nastawionej na rozwój i nowe technologie

Będziesz zajmować się:

  • montażem i składaniem opraw oświetleniowych
  • pracą z wykorzystaniem elektronarzędzi i lutowaniem komponentów
  • serwisem uszkodzonych produktów
  • pracami koncepcyjno- rozwojowymi (R&D)

Wymagania

Więc, jeśli:

  • masz wykształcenie min. średnie techniczne lub jesteś studentem,
  • charakteryzują Cię wysokie zdolności manualne a DIY to Twoja pasja,
  • obsługa elektronarzędzi i umiejętność lutowania nie stanowią dla Ciebie wyzwania,
  • jesteś zaznajomiony z podstawami elektroniki/elektryki,
  • lubisz pracować w zespole i interesuje Cię technologia LED,
  • a dodatkowo (choć niekoniecznie) posiadasz uprawnienia SEP 1kV

Lumiverso to zespół ekspertów w zakresie techniki oświetleniowej

Na rynku... oświetlenia profesjonalnego obecni jesteśmy od 2004 roku. Jako pionierzy stosujący półprzewodnikowe źródła światła LED zdobyliśmy ogromne doświadczenie w ich wykorzystaniu, a dzięki współpracy z najlepszymi producentami opraw i komponentów nasze produkty mają opinię najbardziej niezawodnych na Polskim rynku.

esteśmy specjalistami od technologii LED w oświetleniu. Poza oprawami oświetleniowymi w naszej ofercie znajdują się dedykowane rozwiązania do oświetlenia półek i gablot, a także oświetlenie dekoracyjne. Współpracujemy z najlepszymi producentami opraw i źródeł LED na świecie. Od prawie dziesięciu lat wprowadzamy unikalne produkty przez co aktywnie wpływamy na kształt Polskiego rynku oświetleniowego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna