Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Oświęcim.

Zakres obowiązków:

  • podstawowe prace montersko-ślusarskie,
  • wykonawstwo warsztatowe elementów konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych na podstawie dokumentacji,
  • obsługa i programowanie maszyny CNC,
  • obróbka materiałów na podstawie rysunków technicznych i specyfikacji produkcji,
  • ustawianie parametrów i narzędzi na obrabiarce CNC,
  • możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Wymagania

Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej,
  • znajomość podstaw programowania obrabiarek CNC,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych/suwnic,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, remontami,modernizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji