Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Monter/Operator - bezpłatny transport!

ŁÓDŹ, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży produkcji ciężkiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Lokalizacja miejsca pracy:

I zakład: Łódź Teofilów

II zakład: Aleksandrów Łódzki

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami,
  • przygotowywanie komponentów do dalszej produkcji,
  • pakowanie do wysyłki, załadunek na środki transportu,
  • bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym.

Oczekujemy:

  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy z firmie produkcyjnej,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym,
  • bezpłatny dojazd z Poddębic, Zgierza, Ozorkowa i Pabianic,
  • perspektywę stałego zatrudnienia przez pracodawcę – użytkownika,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • możliwość korzystania z pakietów zdrowotnych, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji