Opis stanowiska pracy

Werker Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa zatrudnienia z siedzibą we Wrocławiu (Certyfikat nr 13353).

Obecnie poszukujemy dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Monter okien i drzwi

Zakres prac:

• montaż drzwi i okien na miejscu u klienta

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowej komunikacji (zrozumienie prostych poleceń, podstawowe słownictwo w zakresie montażu),

• doświadczenie przy montażu drzwi i okien min. 1 rok,

• motywacja, zaangażowanie w pracy,

• zdolności manualne i techniczne,

• dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.

Oferujemy:

• wynagrodzenie: 11,50 €/h brutto + diety dzienne: 12/20/24/36 € netto.

• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

• samochód służbowy,

• pokrycie kosztów dojazdu do miejsca pracy,

• niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Prezentacja firmy

Werker jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna