Monter nawierzchni torowej- umowa zlecenie

CMC Poland Sp. z o.o.

Herby, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Herby

Opis stanowiska:

  • Obchód, dokręcanie, smarowanie, uzupełnianie akcesorii kolejowych
  • Obchód, dokręcanie, czyszczenie i smarowanie rozjazdów
  • Uzupełnienie wskaźników kolejowych
  • Czyszczenie żłobków na przejazdach kolejowych
  • Koszenie trawy
  • Wycinka samosiejek

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Sprawność manualna, zręczność
  • Rzetelność, dokładność w wypełnianiu zadań
  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami
  • Gotowość do pracy w zmieniających się warunkach atmosferycznych

Oferujemy

  • Umowa zlecenie
  • Praca od zaraz
  • Praca na bocznicy kolejowej w Zakładzie Złomowym CMC Poland Sp. z o.o. w Herbach
  • Praca w godzinach pracy Zakładu - do 15.00 w dniach roboczych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy