Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów
  • Stosowanie procedur i instrukcji na stanowisku pracy
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny

Poszukujemy:

  • Osób chętnych do pracy w systemie trzyzmianowym PRACA PO 8 GODZIN OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • Osób sumiennych, dokładnych oraz chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Znajomość w obsłudze komputera

Oferta:

  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie 3-6 miesięcy pracy
  • Pierwsza podwyżka po 3 miesiącach, praca w godzinach nocnych płatna dodatkowo 4 zł do godziny, premia miesięczna, bonus w postaci premii rocznej
  • Bezpłatny transport na trasach z: Łódź Chojny, Łódź Retkinia, Łódź Dąbrowa, Piotrków Trybunalski, Konstantynów Łódzki - Aleksandrów Łódzki - Zgierz, Łęczyca - Ozorków, Łowicz - Głowno, Koluszki - Brzeziny, Krępa - Łyszkowice - Głowno
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport
Oferta dot. pracy tymczasowej bądź stałej
Agencja nr. 412

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji