MONTER-MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH (również bez doświadczenia)

W&K Industriemontage Sp. z o.o

Niemcy, Holandia, Belgia, Grecja, Austria, Norwegia, Szwecja, Belgia, zagranica

W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o
Od ponad 35 lat montujemy maszyny i linie produkcyjne w niemalże wszystkich branżach. Pojazd, dom a nawet produkty spożywcze mają swój początek w naszej pierwszorzędnej pracy. Podczas montażu mechanicznego i elektrycznego linii przemysłowych przekonujemy naszych klientów innowacyjnością, niezawodnością, elastycznością i najwyższą jakością.

Zatrudnienie u nas to nie tylko Twoja szansa na stabilną pracę - to również obiecujące perspektywyodpowiedzialne zadania. Realizaujemy projekty na całym świecie z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii.

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia, Belgia, Grecja, Austria, Norwegia, Szwecja, Belgia

Twoje zadania:

  • montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego,
  • montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp.,
  • uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń,
  • serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń,
  • tworzenie dokumentacji i raportowanie bieżących prac.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość podstaw montażu, mechaniki, ślusarstwa,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
  • wykształcenia technicznego kierunkowego lub pokrewnego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i elektronarzędzi,
  • zmysł techniczny,
  • zdolność pracy na wysokości,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • gotowości do pracy w różnych państwach europejskich,
  • prawo jazdy, paszport,

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia typu: SCC, VCA, UDT: wózki, podnośniki, suwnice, SEP,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę (okresy: 3 miesiące – 3 lata – czas nieokreślony),
  • gwarancję pracy w systemie 6/1 (wyjazd 6 tygodni, przerwa 1 tydzień)
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wdrożeniowe i zawodowe,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dojazd na miejsce wykonywania pracy z oddziału w Lubinie,
  • wysokiej klasy pakiet narzędzi i odzieży roboczej i ochronnej,
  • benefity pozapłacowe (karta Medicover Sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • premie za polecenia pracowników,
  • dostęp do mobilnych kursów językowych dla Ciebie i Twojej rodziny,

Istnieje możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy