Euro Talents Sp. z o.o

Job Talent pilnie poszukuje montera mebli . Nasz klient jest dużą, nowoczesna firma która produkuje i montuje meble na wymiar. Oferujemy stabilna i dobrze płatna prace na podstawie belgijskiej umowy.

Monter mebli

Warunki finansowe:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125€)
  • Płatne Święta
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zakres obowiązków:

  • Montowanie mebli kuchennych, biurowych i innych
  • Montowanie mebli u klienta

Wymagania:

  • Min 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Motywacja do fizycznej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka Angielskiego/Niemieckiego/Francuskiego
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy