Monter Mebli - Niemcy - od zaraz

HR International Sp. z o.o.

Bochum, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Bochum

Zadania:

- montaż kompleksowy nowych mebli u Klientów firmy
- dopasowywanie mebli na miejscu montażu
- współpraca z Pracownikami firmy

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom min A2/B1)
- kultura osobista i przyjazne podejście do klienta
- prawo jazdy kategorii B lub C1

Oferujemy:

- umowę zlecenie na okres próbny
- możliwość stałej umowy niemieckiej po okresie próbnym
- stawkę od 10,40 EUR/brutto/godz
- BEZPŁATNE zakwaterowanie
- 50 godzin tygodniowo

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.