Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter Maszyn/Mechanik

Miejsce pracy: Holandia

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

OPIS STANOWISKA:

Praca we wschodniej części Holandii przy budowie i montażu linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego.

Wymagana jest duża samodzielność, zaradność oraz umiejętność podejmowania decyzji. Doświadczenie zawodowe jest niezbędne aby na podstawie rysunku technicznego dokonać kontroli uprzednio zmontowanych linii produkcyjnych.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 520€ - 530€ netto /40 godzin, wypłacane w systemie tygodniowym
  • 0.19€/km dodatku do kilometrów dla osób posiadających własny samochód
  • Pokój jednoosobowy oraz wi-fi bez dodatkowych kosztów dla kandydata
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowe ubranie i buty robocze oraz niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Długotrwałe projekty i stabilne zatrudnienie
  • Dział wsparcia administracyjnego dla wszystkich kandydatów (m.in. BSN, VCA)

Za polecenie nowych pracowników Firma Larex oferuje również atrakcyjny bonus w wysokości 750€ brutto!

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku 3 lata
  • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki i pneumatyki
  • Umiejętność okablowania maszyn (będzie dodatkowym atutem)
  • Własny samochód (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.