Monter (m/k) instalacji technicznych budynków

Otto Building Technologies GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Otto Building Technologies - wykonawstwo jest naszą przyszłością.

Jako spółka-córka jednego z wiodących koncernów energetycznych na świecie, francuskiej firmy ENGIE S.A. i część firmy ENGIE Deutschland Building Systems, zatrudniającej ponad 1600 pracowników, jesteśmy liderem w zakresie wykonywania instalacji w obszarze systemów technicznych dla budynków w Niemczech. Swój sukces zawdzięczamy niezawodnym rozwiązaniom inżynieryjnym, ale przede wszystkim pracy pracowników naszej firmy, którzy sprawiają, że możliwa staje się realizacja nawet najbardziej wymagających projektów. Aby wzmocnić zespoły montażowe w naszej grupie przedsiębiorstw, poszukujemy - w oparciu o stałe zatrudnienie - zaangażowanych i technicznie utalentowanych pracowników dla naszych budów w Niemczech. Jeśli szukasz atrakcyjnego i solidnego pracodawcy z doskonałymi perspektywami na długotrwałą współpracę w przyszłościowej branży - powinniśmy się poznać!

Rozpocznij swoją przyszłość zawodową w Niemczech i wzmocnij nasz zespół jako

Monter instalacji wentylacyjnych (m/k), Monter instalacji chłodniczych (m/k), Monter instalacji grzewczych (m/k), Monter instalacji sanitarnych (m/k)

Twoje zadanie:

  • Jako członek naszych zespołów będziesz odpowiedziany za sprawny montaż instalacji technicznych
  • Wykonując swoje zadania, będziesz musiał być gotowy do ciągłego uczenia się i rozwijania wraz z zespołem. Twój zespół będzie liczyć na Twoje zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć codziennego doskonalenia się. Duch zespołowy oznacza dla nas uczciwe relacje, szczerość i wzajemne wsparcie.

Tego możesz od nas oczekiwać:

  • Zgrany zespół wykwalifikowanych współpracowników, którzy będą Cię wspierać od samego początku - także w języku polskim.
  • Pewne, stałe zatrudnienie u lidera w branży, o silnej pozycji finansowej, który gwarantuje wszystkie zalety niemieckiego systemu socjalnego, w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
  • Dodatki do wyżywienia i przejazdów, bezpłatne noclegi w pobliżu placu budowy zorganizowane przez nas, punktualna wypłata wynagrodzeń, 27 dni rocznego urlopu oraz wypłata premii za szczególne osiągnięcia. Organizujemy także wyjazdy do rodzin w Polsce uwzględniając potrzeby naszych pracowników, ich rodzin oraz naszych projektów.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające, szerokie możliwości dokształcania (w tym kursy językowe) oraz opracowany wspólnie plan rozwoju Twoich umiejętności, zakresu odpowiedzialności i wynagrodzenia. Jeśli tylko chcesz rozwijać się razem z nami - u nas nigdy nie staniesz w miejscu!
  •  Konsekwentne przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jakości, nowoczesna odzież robocza i optymalne środki ochrony osobistej.
  • Wyłącznie najwyższej jakości profesjonalne narzędzia renomowanych producentów, najnowsze urządzenia dźwigowe oraz cyfrowe narzędzia pracy, takie jak laptopy, iPady i programy organizacyjne, w zależności od potrzeb.
  • Duża liczba interesujących projektów we wszystkich segmentach gospodarki, realizowanych dla renomowanych klientów, z którymi współpracujemy od dziesięcioleci na optymalnych partnerskich zasadach.

Czekamy na Twoją aplikację!

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • Poszukujemy osób posiadających wykształcenie w zawodzie montera w branży wentylacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Dajemy szansę również tym kandydatom, którzy nie posiadają kierunkowego wykształcenia branżowego, ale zdobyli solidne doświadczenie praktyczne w montażu instalacji technicznych w obszarze budowy maszyn i urządzeń.
  • Idealnie byłoby, gdybyś posiadał podstawową znajomość języka niemieckiego i był gotów do ciągłego doskonalenia umiejętności językowych. Dajemy jednak szansę również tym kandydatom, którzy nie znają języka niemieckiego, ale chcą zdobyć jego podstawy na kursach wieczorowych i weekendowych. Kursy te oferujemy bezpłatnie.
  • Twoim atutem będą także umiejętności manualne, zainteresowania techniczne, zaangażowanie i staranność. Jesteśmy godnym zaufania oraz uczciwym partnerem i tego samego oczekujemy od Ciebie. Warunkiem koniecznym jest gotowość do podróży oraz do dłuższych pobytów w Niemczech.

Aplikację możesz złożyć poprzez APLIKUJ bądź kontakt z:
Panią Alexandrą Hupfeld
+49 2686 98875-55
alexandra.hupfeld@wwim.eu

Prezentacja firmy

Otto Building Technologies - wykonawstwo jest naszą przyszłością. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne