Monter Konstrukcji

Unique Minds

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

U N I Q U E  M I N D S jest firmą o międzynarodowym zasięgu dostarczającą kompletne rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Aktualnie do jednej z największych i najbardziej prestiżowych inwestycji budowlanych realizowanych na terenie Danii poszukujemy osób na stanowisko:

Monter Konstrukcji Stalowych/ Brygady Monterów- 20Euro/h brutto

Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:

• Montaż konstrukcji stalowych według rysunku technicznego

• Przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów

Wymagania

  • Udokumentowane min.3 letnie doświadczenie na stanowisku Monterów Konstrukcji Stalowych w dużych projektach budowlanych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w pracy z podnośników nożycowych lub koszowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane całe Brygady Monterów

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa- 20€/h brutto
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na duńskich warunkach
  • Praca w wymiarze 45-50h tygodniowo (płatne nadgodziny)
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania i transportu
  • Organizacja zakwaterowania w dobrym standardzie przez agencję
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Projekt długoterminowy, z możliwością dalszej współpracy
  • Zjazdy do Polski co 6 tygodni na okres 2 tygodni

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, najlepiej w języku angielskim

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

U N I Q U E M I N D S jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowa
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
84PLN - 84PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne