Monter konstrukcji stalowych

InfoJob

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwani monterzy konstrukcji stalowych

WYMAGANIA
- Doświadczenie w zawodzie montera konstrukcji stalowych
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w obsłudze podnośników (nie wymaga uprawnień)
- Auto na wyjazd

OFERUJEMY
- Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- Wynagrodzenie około 11,15-12,00 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto - zorganizowanie zakwaterowania
- Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach: <br/> <br/>1. Międzynarodowe pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
70PLN - 95PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny +25%
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna