Opis stanowiska pracy

miejsce pracy: cała Polska

  • Posiadasz doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Scalałeś i montowałeś kanały spalin, zbiorniki, filtry itp.
  • Obsługujesz elektronarzędzia: szlifierki kątowe, proste, wiertarki
  • Możesz pracować w delegacji w całej Polsce

Co zyskasz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Płatne delegacje
  • Darmowe zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Dla brygad przewidziane są busy służbowe
  • Smaczny posiłek każdego dnia w okresie zimowym

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego... wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria , Praca Inne