Monter konstrukcji stalowych

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • przygotowanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej
  • pobranie i przygotowanie elementów stalowych do montażu poprzez wykonanie faz spawalniczych przy użyciu obróbki termo-mechanicznej, wiercenie otworów, szlifowanie i inne wynikające z dokumentacji
  • przygotowanie elementów do spawania
  • wykonanie scalenia konstrukcji stalowej i spoin szczepnych na potrzeby montażu konstrukcji
  • kontrolowanie jakości wykonanego montażu
  • udział w operacjach przenoszenia elementów za pomocą urządzeń dźwigowych
  • udział w odbiorze jakościowym wykonanej konstrukcji

Wymagania:

  • doświadczenia w zawodzie Montera konstrukcji stalowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • aktualne uprawnienia, które umożliwią Ci wykonywanie Twoich zadań
  • samodzielność i zaangażowanie podczas wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w Gdańsku (Letnica/ Nowy Port)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.