Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (14-15 Euro netto + dodatki)
  • Nadgodziny, płatne dodatkowo
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • Ubezpieczenie opłacane jest przez pracodawcę
  • Zapewniamy transport do pracy

DODATOWO:

  • Pracodawca zapewnia ubrania, obuwie robocze oraz niezbędne narzędzia i uprząż z liną do pracy

ZAKRES PROWADZONYCH PRAC:

  • Montaż schodów z poręczami, poprzez konstrukcje hal oraz innego rodzaju budynków, praca odbywa się pod nadzorem brygadzisty (praca na wysokości, na zewnątrz).

WYMAGANIA:

  • Wymagane kilkuletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Certyfikat VCA Basic
  • Certyfikat IPAF 3A (podnośnik koszowy lub pionowy) IPAF 3B (platforma)
  • Orzeczenie lekarskie uprawniające do prac na wysokości
  • Dobry stan zdrowia fizycznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 (podstawowym) lub wyższym
  • Długoterminowa dostępność

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikat na sztywną lub obrotową ładowarkę teleskopową zgodnie z IS-003 i IS-006
  • Certyfikat spawacza metoda 111 (MMA) *możliwość pracy jako spawacz
  • Własny środek transportu będzie atutem (Dodatkowe dopłaty dla pracowników posiadających samochód)

Prezentacja firmy

T-work International Sp z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu Huma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy