Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Monter konstrukcji stalowych/Spawacz

Głogów, dolnośląskie

Mostostal Kraków S.A.

Opis stanowiska pracy

Firma Mostostal Kraków S.A. poszukuje osób do pracy na budowie w Głogowie.

Poszukujemy:
- Monter konstrukcji stalowych
- Spawacz
- Pracownik ogólnobudowlany/malarz

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,
- braku przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości,
- w przypadku stanowiska spawacza posiadania uprawnień minimum podstawowych do spawania met 111 oraz 136,
- mile widziany kurs operatora zwyżki lub wózków teleskopowych.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego... wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie