Monter konstrukcji stalowych + spawacz MIG/MAG

Orange Jobs B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych? Czy wiesz, jak czytać rysunek techniczny? Czy jesteś w stanie spawać i posiadasz certyfikat MIG/MAG? Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy stabilną, długoterminowa praca w pełnym wymiarze godzin od 40 do 50 godzin.

Odpowiedz na to stanowisko jeśli jesteś tym, którego szukamy. Możesz rozpocząć pracę jako monter konstrukcji stalowych już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.

Naszym klientem jest jedna z renomowanych firm specjalizująca się w konstrukcjach stalowych. Zakład produkuje konstrukcje stosowane przy budowie hal przemysłowych, basenów, hal sportowych oraz w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym. Firma produkuje również schody, podesty, balkony i balustrady balkonowe. Obecnie poszukują doświadczonych monterów/spawaczy.

Twoje obowiązki:

  • Jesteś odpowiedzialny za montaż elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny i spawanie stali W metodzie MIG/MAG

Oferujemy:

  • +/- 2200 € - 2600 € netto miesięcznie (500 € - 600 € tygodniowo) po odliczeniu mieszkania, ubezpieczenia i podatków
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w montażu konstrukcji wielkogabarytowych w oparciu o rysunek techniczny
  • Posiadasz doświadczenie w spawaniu stali czarnej
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś odpowiedzialny i gotowy do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B
  • Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy