Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, producenta wentylatorów przemysłowych i konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych – ślusarz

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref.: MKS/KAT/GG/08/2021

Zadania:

  • montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
  • przygotowanie konstrukcji do spawania
  • obsługa elektronarzędzi
  • szlifowanie, czyszczenie.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości rysunku technicznego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
  • mile wiedziane podstawowe uprawnienia spawalnicze, umiejętność prostowania płomieniowego, uprawnienia do obsługi suwnic.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • fundusz socjalny
  • szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe.

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji