Monter Konstrukcji Stalowych BELGIA

Pran Sp. z o.o.

Oostrozebeke , Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Rekrutacji PRAN / nr KRAZ 1223/ poszukuje obecnie dla swojego Klienta pracowników do pracy jako

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Zakres obowiazków:

- montaż konstrukcji stalowych konstrukcji przemysłowych w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe jako monter konstrukcji stalowych

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie + ubezpiecznie (odpłatnie)

- kontrakt na długi okres czasu

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie