Monter konstrukcji stalowych (AP)

IPF GROUP S.A.

Nordhorn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Nordhorn (przy granicy z Holandią)

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- praca przy montażu hal i pomieszczeń dla rolnictwo i zwierząt,
- montaż konstrukcji stalowych
- praca w różnych lokalizacjach
- umiejętność posługiwania się narzędziami: wiertarka, szlifierka, wkrętarka, piła itp.
- inne prace

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Dobra kondycja fizyczna
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji