Wolf System Sp. z o.o.
Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Monter konstrukcji drewnianych i stalowych

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Piekary Śląskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

monter konstrukcji drewnianych i stalowych – praca na terenie całej Polski

Miejsce pracy: osoby z województwa śląskiego

Zakres obowiązków:

• montaż gotowych domów szkieletowych – w technologii drewnianej

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe
• sprawność manualna
• dokładność, dynamiczność i spostrzegawczość
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia budowlane

Oferujemy:

• umowę o pracę
• wynagrodzenie zasadnicze, premie motywacyjne i dodatki
• pakiet socjalny i sportowo-rekreacyjny
• grupowe ubezpieczenie na życie
• dojazd na budowy, zakwaterowanie

Administratorem danych jest WOLF SYSTEM Sp. z o. o. z siedzibą w Siemianowice Śląskie 41-100, Budowlana 17 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.