Monter klimatyzacji / wentylacji

Łódź, łódzkie

Ak Klimatyzacje

Opis stanowiska pracy

Montaż instalacji wentylacji, instalacji oddymiania.

Montaż klimatyzacji, pomp ciepła.

Praca na terenie całego kraju, wynagrodzenie oraz delegacje płatne na konto bankowe.

Za zaangażowanie udzielamy premie!

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • umiejętność czytania rysunków,
  • zdolności manualne,
  • możliwość przyuczenia.

Prezentacja firmy

Zakres działalności firmy w dziedzinie klimatyzacji:

Sprzedaż markowych... urządzeń klimatyzacyjnych renomowanych firm m.in.:
Hisense, LG, Gree, Samsung, Lennox, Mitsubishi.

Sprzedaż pomp ciepła dla domów jednorodzinnych.

Dla firm partnerskich korzystne rabaty cenowe , materiały techniczne i handlowe.
Doradztwo techniczne.

Dla odbiorców końcowych kompleksowa obsługa;

montaże i uruchomienia klimatyzatorów, pomp ciepła, przeglądy okresowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, stałe umowy serwisowe;
pomiary skuteczności działania wykonanych instalacji klimatyzacji-wentylacji;
pomiary elektryczne potrzebne do odbioru lokalu, łącznie z pomiarem oświetlenia;
projektowanie najbardziej optymalnych rozwiązań systemu klimatyzacji i dobór urządzeń klimatyzacyjnych
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne