Monter klimatyzacji/ wentylacji/ systemów chłodniczych

Smartjobs Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.

Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z całym pakietem socjalnym, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką naszych koordynatorów.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • wysokie stawki godzinowe,

  • dietę za przepracowany dzień w wysokości nawet do 50€,

  • możliwość wypłacania zaliczek w trybie tygodniowym,

  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami (również dla rodziny),

  • dodatki za przepracowane nadgodziny i pracę w święta,

  • opiekę polskojęzycznego dysponenta,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez pracodawcę,

  • ubranie i obuwie robocze,

  • możliwość pracy w 2-3 osobowych grupach.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu klimatyzacji/ wentylacji/ systemów chłodniczych w domach prywatnych oraz budynkach biurowych i przemysłowych,

  • umiejętność czytania schematów,

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność i samodzielność podczas pracy,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna