Monter kanałów powietrznych/wentylacyjnych

Techvisie B.V.

Holandia, Deventer, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech.

WYMAGANIA:

-          Doświadczenie minimum rok do 3 lat

-          Prawo jazdy kat. B, własne auto mile widziane,

-          Certyfikat VCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-          Montaż kanałów powietrznych / wentylacyjnych

-          Praca na wysokości

OFERUJEMY:

-          Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

-          Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

-          Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

-          Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

-          Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

-          Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

-          Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

-          Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

-          Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Prezentacja firmy

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy