Oferta wyróżniona

Monter kadłubów okrętowych

Gdańsk, pomorskie

Naviretech Spółka z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • monterów kadłubów okrętowych
  • prefabrykacja
  • budowa sekcji
  • montaż bloków
  • montaż kadłuba
  • budowa i montaż stalowego lub aluminiowego wyposażenia pokładowego

Wymagania:

  • minimum 3 letni staż pracy w zawodzie monter kadłubowy
  • uprawnienia do pracy palnikiem acetylenowo-tlenowym
  • podstawowe uprawnienia do sczepiania elektrycznego

Wymagania

Oferujemy:

  • zawieramy umowy o pracę
  • kierujemy na badania lekarskie
  • oferujemy dodatkowe grupowe ubezpieczenia
  • po okresie próbnym oferujemy możliwość pracy za granicą
  • organizujemy szkolenia na dodatkowe uprawnienia i doskonalenie zawodowe

Naviretech powstał w 2013 roku. Tworzą go specjaliści z bogatym, wieloletnim... doświadczeniem nabytym w Polsce i za granicą.

Głównym przedmiotem naszej działalności są budowy i remonty statków lub innych konstrukcji offshore lub lądowych. Wysoka jakość wykonywanych usług jest naszym priorytetem, a oferta firmy jest stale dopasowywana do potrzeb rynku i klienta.

Zależy nam na długookresowej współpracy z naszymi klientami dlatego stale inwestujemy w:

Profesjonalną kadrę nastawioną na współpracę,
Gwarancję jakości, zdobywanie certyfikatów oraz standaryzację procedur,
Innowacyjne rozwiązania, technologię oraz automatyzację,
Racjonalizację kosztów oraz wzmacnianie konkurencyjności,
Park maszynowy oraz wyposażenie wraz z właściwym utrzymaniem,
Kooperację ze sprawdzonymi dostawcami materiałów.

Od początku działalności firmy stale dążymy do doskonalenia świadczonych przez nas usług. Realizacja oraz doskonalenie naszej polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania opartego na normie ISO 9001:2008 oraz OHSAS 18001:2007 ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju i stabilizacji firmy.

Potwierdzeniem wysokiej skuteczności naszych działań jest certyfikacja prestiżowego, francuskiego towarzystwa klasyfikacyjnego „Bureau Veritas”.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy , Praca Kontrola jakości