ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter kabli HV

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

Job Tasks:

-Cięcie i obróbka kabli (duże gabaryty),

-Krimpowanie styków, praca z opalarką,

-Praca z dokumentacją produkcyjną,

-Praca stojąca

Wymagania:

Requirements:

-Gotowość do pracy fizycznej (cięcie i obróbka kabli),

-Umiejętność pracy w zespole,

-Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

-Gotowość do pracy stojącej

Oferta:

Offer:

-Wolne weekendy

-Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe

-Umowa o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

-Pakiet benefitów: MultiSport, PZU, prywatna opieka medyczna, opieka lekarza w miejscu pracy, dodatek do systemu pracy

-Szybki proces rekrutacji oraz zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy