ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter/ka

Miejsce pracy: Tychy

Miejsce pracy: Tychy, Tereny Przemysłowe

Oferta:

  • Praca siedząca od poniedziałku do piątku - umowa o pracę
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po 6 miesiącach
  • Wynagrodzenie podstawowe 2600 - 2750 zł brutto + premia miesięczna + premia kwartalna
  • Ubezpieczenie grupowe na koszt pracodawcy
  • Klimatyzowana hala
  • Możliwość pracy w nadgodzinach w soboty - płatne 100%
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta Multisport, PZU, Manpower Premium, prywatna opieka medyczna)
  • Udział w licznych imprezach integracyjnych organizowanych przez zakład pracy
  • Praca dotycząca montażu drobnych elementów, bez dźwigania!

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do pracy

Zadania:

  • Praca na produkcji
  • Prawidłowy montaż i kontrola wyrobów zespolonych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials