ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter/ka

Miejsce pracy: Środa Śląska

Miejsce pracy: Wróblowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z naszym Klientem w późniejszym czasie
  • Stawka minimum 22,55 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące pracy
  • Możliwość uzyskania premii wydajnościowej do 30% wynagrodzenia (ok 900 zł brutto miesięcznie)
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00), od poniedziałku do piątku
  • Komfortowe i czyste warunki pracy: klimatyzowana hala, praca siedząca
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • Opieka trenerów metod pracy oraz opiekunów pracowników tymczasowych
  • Dostęp do programu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Darmowy transport pracowniczy z Wrocławia i Środy Śląskiej

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Motywacja i chęć do pracy

Zadania:

  • Ręczny montaż podzespołów elektrycznych
  • Wzrokowa kontrola jakości
  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials